Oslavenec Bartoška šokoval dopisem ze záhrobí

Co jim Jirkův bývalý kolega nestihl říct?

Šok! Přesně to zažil herec a lamač ženských srdcí Jiří Bartoška (70), který čerstvě oslavil kulaté jubileum sedmdesátých narozenin. Co přesně se stalo? Po téměř čtyřiceti letech se mu do ruky dostalo zapomenuté blahopřání k jeho svatbě s manželkou Andreou (64) od jeho hereckého kolegy Karla Högera (+67).

„Najednou mi přišel dopis od jeho manželky. Našla jeho dopis ve starých dokumentech. Napsal mi strašně krásné a osobní přání,“ líčí se zatajeným dechem stále charismatický Jiří, který si cenné přání, které se ukázalo až po 40 letech dobře schoval.

Také vás může zajímat ...

Jeho herecký kolega, se kterým se setkal už v roce 1975, mu přání stihl pouze napsat, ale k předání už bohužel nedošlo. Dnes by mu určitě přál k jeho narozeninám hlavně zdraví! Jiřímu Bartoškovi připravili jeho kamarádi nezapomenutelnou párty v pražských Holešovicích, na které nechyběla ani jeho žena. Co dopis v Jirkovi probudil?

Bude si teď víc vážit toho, že má to štěstí slavit dál s ostatními kolegy?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...