Oslňte i vy na podzim novými vlasy

Poradíme vám, se kterými odstíny se vám podaří jednoznačně oslnit. Na své si přijdou blondýnky, zrzky i tmavovlásky. Nemusíte se bát žádných divokých červených pramenů nebo sestřihů jako z filmů z budoucnosti.

Podzim bude naopak poutat klasickými barevnými provedeními a střihy. Tak na co ještě čekáte? Domluvte si termín u kadeřníka a hurá do změny!

Blond na několik způsobů

Ať už dáváte přednost teplejším, nebo naopak studenějším odstínům, obě možnosti budou v chladnějších podzimních dnech povoleny. Nebojte se proto platinové blond nebo takzvané špinavé blond. Záleží spíše na tom, jaký jste typ a v čem se vy osobně budete cítit příjemněji.

Také vás může zajímat ...
Svěřte se do zkušených rukou.
Svěřte se do zkušených rukou.

Jak oživit černou?

Jste spíše typ něžné pohádkové Sněhurky s černými vlasy jako uhel a bělostnou pletí? Co takhle oživit tmavý odstín vašich kadeří kapkou fialové? Nejde o nic přehnaně výrazného, ale vaše vlasy budou na občasných slunečních paprscích házet zajímavé barevné odlesky. Vyzkoušejte to a uvidíte sama tu změnu k lepšímu.

Barva podzimního spadaného listí

Podzimní varianta existuje i pro brunetky a zrzky. Typickou barvou podzimu bude totiž barva spadaného listí v odstínech zrzavě měděné. Tak překvapte své okolí a známé a dopřejte svým vlasům změnu, po které už dlouho touží. Není nic jednoduššího! Tak hurá do toho!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...