Ostře se opřela do svého expartnera!

Byli spolu tři roky, ovšem nakonec to měla být právě Veronika Kopřivová (28), která ucítila, že její soužití s Jaromírem Jágrem (47) nemá budoucnost. „Musí si udělat pořádek v životě. Přece jenom jeho hlavní náplní je velká láska k hokeji,“ prozradila Veronika.

Také vás může zajímat ...

Navíc prohlásila, že kolikrát jsou pětadvacetiletí kluci dál než čtyřicetiletí chlapi, a že je spokojená s tím, co má nyní. V poslední době tvoří pár s Miroslavem Dubovickým (28), který ovládl soutěž Muž roku.

Po boku Miroslava Dubovického
vypadá šťastně.

Podle mnohých by se ale měla mít na pozoru. Miroslav to totiž v minulosti zkoušel na modelky Andreu Bezděkovou (25) nebo Anetu Vignerovou (32), a prý mu jde především o vlastní popularitu než o lásku. A jelikož je Veronika hodně známá, samozřejmě to zvyšuje kredit i jejímu jménu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...