Ostudný pád na dno

JOHANNESBURG, SOUTH AFRICA - OCTOBER 02: Prince Harry, Duke of Sussex and Meghan, Duchess of Sussex attend a Creative Industries and Business Reception on October 02, 2019 in Johannesburg, South Africa. (Photo by Chris Jackson/Getty Images)

Jakoby toho nebylo dost. Meghan Markle (38) se jednoduše britskému lidu nezavděčí, ať už udělá cokoli. Byla na pranýři prakticky od začátku svého vztahu s princem Harrym (35) a pošramocená pověst ji bude provázet patrně až do smrti.

Také vás může zajímat ...

Podle moderátora Pierse Morgana (54) ale ještě na pomyslné dno nedosedla. „Skončí jako malá královská Kim Kardashian se vší ostudou, která k tomuto označení patří,“ předpověděl. Podle něj už je vidět, jak britská veřejnost reaguje na odchod z královské rodiny.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...