Osudová hodina vašeho narození

Víte, že přesná hodina vašeho narození má zásadní vliv na vaši povahu a vlastnosti? V okamžiku zrození totiž přijímáte energii, která vás ovlivňuje celý život! Astrologie dělí den na dvanáct úseků vždy po dvou hodinách. Jaká planeta vládne vám?

00:00–02:00

Také vás může zajímat ...

Merkur

Lidé narození po půlnoci mají skvělé organizátorské a analytické schopnosti, rychlé uvažování a potřebu vše kontrolovat, rozhodovat a ovládat. Umějí dobře zacházet s penězi a jsou pracovití. Bývají zahleděni do sebe a neradi přijímají názory druhých. Tím můžou ztrácet své přátele a cítit se osamoceni.

02:00–04:00

Venuše

Zrozenci hodiny duchů zbožňují umění a hudbu a v lásce si cení věrnosti a oddanosti. Oceňují pohodlí a útulný domov. Jsou komunikativní, uznávají názory druhých a jsou ideální vyjednávači, kteří dokážou vést kolektiv. Neumí se smířit s porážkou. Přátelům důvěřují, ale když je zklamou, už si k nim nenajdou cestu.

04:00–06:00

Mars

Nočním ptákům vládne Mars. Jeho zrozenci jsou výjimečné osobnosti a vynikají v mnoha oborech. Získat si přátele není pro ně problém, díky jejich povaze, která vzbuzuje důvěru. Někdy bývají roztěkaní, když se snaží zvládnout více věcí. V lásce potřebují mít vedle sebe silného člověka s pevnou vůlí.

06:00–08:00

Neptun

Lidé pod ochranou Neptuna jsou typická ranní ptáčata. Bývají duchovně naladěni, mají ušlechtilou povahu, potřebu volnosti a rádi cestují. Jsou velice vnímaví, ale také vztahovační a podezřívaví. Své city dávají najevo a potřebují být ujišťováni o zpětné náklonnosti. V lásce se často dopouštějí nepochopitelných činů.

08:00–10:00

Uran

Uranovi chráněnci jsou příjemní, přátelští lidé. Nedají se ošálit žádnými falešnými řečmi. Jsou moudří, uvážliví a mají dobrý odhad na věci, které se jich týkají. Na své nepřátele se dívají pohrdavě, mají v sobě vnitřní jistotu, ale neprovokují. Řeší vše rádi cestou smíru, kde se řídí rozumem, a jsou ochotni ke kompromisům.

10:00–12:00

Saturn

Saturnovi zrozenci mívají úspěšnou kariéru a velkou autoritu. V lásce jsou stálí a pozorní, ale bývají osamělí, neboť jejich čas pohltí práce. Nechybí jim odvaha, mají pochopení pro druhé a pomáhají slabším. Jsou citliví i vznětliví a těžce přijímají změny. Potřebují si být jisti bezpečným zázemím na dosah.

12:00–14:00

Jupiter

Ochráncem zrozenců poledního času je Jupiter. Tito lidé jsou všestranní, chápaví, dobře vycházejí s okolím a převládá u nich vlastní rozum nad radami druhých. Přátelé je často prosí o radu. Rádi cestují, jsou skromní, spokojení a málokdy se pouštějí do hádek. V lásce dávají přednost neobvyklým partnerům.

14:00–16:00

Pluto

Zrozenci pod ochranou Pluta často pomáhají druhým a dokážou odhadnout vývoj situací. Jsou pečliví, pracovití a potřebují mít pevný řád a smysl konání. Nemají rádi lži a podvody, jsou poctiví a je na ně spolehnutí. V lásce jsou upřímní a stálí. Bývají sexy a v milostných vztazích dávají přednost sexy partnerům.

16:00–18:00

Venuše

Lidem narozeným odpoledne vládne Venuše. Jsou velmi přitažliví, upřímní a mají pevné zásady. Nesnášejí stereotyp, jsou vynalézaví a stále něco zlepšují. V životě létají z extrému do extrému. Buď se jim skvěle daří, nebo mají naprostou smůlu. Jsou romanticky založení. Vždy přesně vědí, po čem touží.

18:00–20:00

Merkur

Pro citlivé chráněnce Merkura je zásadní jejich zdraví a práce, kde si jich váží. Jejich výřečnost a logická úvaha je nadprůměrná. Mají široký obzor a udržují si přehled o všem, co je zajímá. Snadno u nich převládá pocit osamocení a nepochopení. Jsou velmi inteligentní a imponuje jim, když sklízejí obdiv ostatních.

20:00–22:00

Slunce

Těmto lidem vládne samo Slunce. Jsou tvořiví, cílevědomí a komunikativní a také náladoví. Dokážou přejít v mžiku od naprosté letargie až po nečekané výbuchy hněvu. Nesnášejí samotu a nejdůležitější je pro ně vášeň, láska a děti. Už odmala dokážou flirtovat a snadno se zamilovávají.

22:00–24:00

Měsíc

Zrozencům času před půlnocí panuje Měsíc. Jsou citliví, intuitivní, tvořiví a rádi se o všechny starají. Rodina je pro ně nejdůležitější. Pokud je někdo vyprovokuje, jsou bojovní. Nedostatek sebedůvěry jim dělá ve vztahu potíže. Mají velkou fantazii, a proto jsou vztahovační, podezřívaví a žárliví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...