Osudové rozhodnutí! Hrát už nebudu!

Stále patří mezi nejkrásnější české herečky a ve své době byla i jednou z nejobsazovanějších. V poslední době ale jako by se po Libušce Šafránkové (67) slehla zem.

Také vás může zajímat ...

Už delší čas nikde nehraje a na veřejnosti ji není téměř vidět. Její fanoušci se tak o ni začínají obávat a chtějí vědět, co za tím stojí? Je snad jejich idol vážně nemocný? Naštěstí je důvod prostý. Oblíbená herečka se rozhodla před prací upřednostnit rodinu a být babičkou na plný úvazek.

Nechce už zanedbávat jediného syna Josefa (43) a jeho děti. Být konečně s vnoučaty teď Šafránkovou těší nade vše. A dny bez práce ve společnosti dětí ji podle jejích slov absolutně nenudí. A tak se budeme muset smířit s tím, že naši Popelku už budeme vídat jen ve filmech pro pamětníky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...