Otěhotní proto, aby měla svého manžela pořád doma?

Poslední měsíce jí donutily úplně přehodnotit svůj život.

Někdy stáčí málo a člověk úplně změní svůj postoj. Adéla Gondíková (47) se ještě nedávno bránila dítěti s Jiřím Langmajerem (54), ale to je možná minulostí. Proč je nyní možné, že se oba ještě o společné dítě pokusí?

Také vás může zajímat ...

Podařilo se jí něco, co se nepovedlo mnoha ženám před ní. Herečka ze seriálu Sestřičky Modrý kód Adéla Gondíková (47) úplně předělala svého manžela Jiřího Langmajera (54). Z velkého bohéma a sukničkáře udělala zodpovědného a především milujícího člověka, který by se pro své nejbližší rozdal.

Přijdou na ni ještě mateřské pudy?

A ačkoli si ještě před časem nedokázala představit, že by hluboko po čtyřicítce přivedla na svět ještě jedno dítě, možná jí touha po tom, stát se maminkou začíná znovu popadat.

A o to víc asi poté, co naskočila do Sestřiček, kde hraje ženu, která porodila dítě také v pozdějším věku a nyní se to snaží skloubit s prací. Což je vlastně scénář, který by mohl klidně nastat i v jejím reálném životě. „Osobně si myslím, že za pár let by nám došly síly,“ prozradila před časem.

Karanténa jim změnila život

Ovšem jelikož v posledních měsících vzhledem ke koronavirovým omezení trávila s Jiřím hodně času, třeba už k myšlence pokusit se o miminku nepřistupuje tak skepticky.

Zvlášť když musí vidět, že je její manžel plný elánu a vlastně by až nyní mohl naplno ukázat, jak skvělým by mohl být tatínek. A takového potenciálu by byla asi škoda nevyužít. Ještě k tomu, když by společně dítě způsobilo, že by s Jiřím začali trávit víc času, což je něco, co si Adéla dlouhodobě přeje.

Není žádným tajemstvím, že ačkoli se setkávají i v práci, celkem spolu tolik nejsou. „Dovolenou plánujeme rok dopředu, a pokud to neuděláme, tak ji nemáme.

A musíme termín oznámit na všech deseti frontách, co máme,“ vysvětlila Gondíková jak to mají někdy složité, když si chtějí najít pár dní jen sami pro sebe. I proto si tolik užívala v období karantény. „Poprvé v životě jsme spolu byli dva měsíce nepřetržitě,“ říká herečka.

Dítě jako další pojistka?

A kdoví, třeba právě během tohoto složitého období začala přemýšlet o tom, jestli by nakonec nebylo fajn, kdyby takových momentů bylo víc. Sice ani kdyby otěhotněla nemá záruku, že bude mít manžela pořád doma, ale jelikož se Langmajer hodně změnil, trochu se dá očekávat, že by nyní ke všemu přistoupil úplně jinak.

A jelikož ví, jakou má v Adéle oporu a co všechno společně překonali, byl by ji v těhotenství velkou oporou a pomáhal by ji se vším, s čím by bylo třeba.

Ačkoli se tak ještě nedávno zdálo velmi nepravděpodobné, že spolu tito dva přivedou na svět potomka, už tomu tak není. A pokud by už v sobě nenašli dost odvahy pokusit se o to přirozenou cestou, stále je to možnost adopce.

Manžel ji v práci využívá

Vše nasvědčuje tomu, že ačkoli se Jiří Langmajer bezesporu změnil, stále ví, jak dosáhnout svého. Ukázalo se totiž, že když si něco usmyslí, je schopen Adélu donutit k tomu, aby mu to splnila.

Třeba společně role na divadelních prknech herečka zpočátku odmítala. „Nechtěla jsem, ale od mě donutil,“ svěřila se Gondíková. Jiří tak prý využívá toho, že si nemusí pamatovat text, když totiž zapomene, má na jevišti manželku, která mu vždy ochotně pomůže. „Já to poznám, když neví – na očích. No a řeknu to za něj, nahlas,“ dodává Adéla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...