Otestujte si paměť!

Díky následujícímu testu snadno odhalíte, jak na tom vaše paměť je. Stačí vám k tomu pouze stopky, tužka a papír. Snažte se během 1 minuty zapamatovat v přesném pořadí co nejvíce z 15 uvedených slov.

Zakryjte je a během 2 minut jich napište co nejvíce v přesném pořadí: Hrad, Pes, Motorka, Hokej, Vířivka, Nákyp, Lady Di, Velké nůžky, Víno, Hory, Lampa, Víla, Růže, Ředkvičky, Parník.

Pokud máte ve správném pořadí 12 až 15 slov váš výsledek je výborný, 7 až 11 slov je dobrý výsledek, pokud máte správně 6 a méně slov, svůj mozek pravidelně netrénujete.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...