Otravný fanoušek vyděsil k smrti Britney Spears

Jedna z nejslavnějších popových zpěvaček Britney Spears (35) to ještě pořád umí i po letech na pódiu pořádně rozpálit! Jednoho se svých obdivovatelů dokonce nažhavila tak, že se rozhodl za ní vyskočit na jeviště přímo během jejího koncertu v Las Vegas. Překvapená Britney byla nejdřív úplně bez sebe, pak se ale zmohla jen na jedinou otázku, jestli muž má u sebe zbraň.

To už ale fanoušek prchající před zmatenými gorilami z ochranky udělal před zraky všem v sále obstojnou gymnastickou hvězdu a ještě při ní stihl nakopnout jednoho svalovce z ochranky do obličeje. Pak už následovalo spoutání a odvedení do útrob haly. Těžko říct, jestli mu v zákulisí popová hvězdička ještě za takovou show dokonce nepoděkovala.

Po letech zmítání se v lécích a alkoholu to totiž pro desítky tisíc jejich příznivců byla v Planet Hollywood pořádná show a reklama k nezaplacení!

Také vás může zajímat ...

Co vymyslí příště?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...