Otrokem své dcery

Je Natálii ochotná splnit jakékoli přání.

Z její dcery roste nadějná modelka a její maminka ji v tom plně podporuje. IVA KUBELKOVÁ (43) je na svou dceru NATÁLII (15) velmi pyšná a doslova se v ní vidí. Asi proto se kolem ní neustále točí a partner to musí vydržet.

Ze začátku nebyla modelka nadšená z toho, že chce její dcera jít v jejích šlépějích. Ale postupem času tento negativní pocit z Ivy Kubelkové (43) opadl a teď se těší se svou dcerou Natálií (15) ze všech jejích pokroků a úspěchů.

Také vás může zajímat ...

Na jednu stranu spolu mají jistě krásný vztah a Natálka musí být šťastná, že má v mamince takovou oporu a rádkyni. Její kariéra se ale rozjela možná až příliš rychle a Kubelková spatřila vidinu vysokých výdělků.

Už to asi nebere jen jako Natálčin koníček, chce, aby se v modelingu zdokonalovala a vydělávala astronomické částky. Ivě je jasné, že dcera by se s ní o peníze určitě podělila a ona by tím pádem nemusela tolik pracovat.

Přebarvila se na blond

Iva zřejmě začíná mít strach, aby dcera s modelingem nesekla. Jako zkušená modelka ví, že ji čeká zdárná budoucnost, a byla by nerada, kdyby toho Natálie kvůli pubertě nechala.

Proto jí plní veškeré její rozmary. Nedávno si mladá slečna usmyslela, že by chtěla svou hnědou hřívu vyměnit za blonďatou. Kubelková se nejdřív trochu cukala, ale nakonec své dceři přece jen ustoupila.

Přiznala však, že si neodpustila výchovnou radu, aby se necítila tak provinile. „A teď, aby ta hezká hlava byla taky plná vědomostí,“ napsala Kubelková k fotce s blonďatou dcerkou.

Zasáhne partner?

Nicméně Ivin partner Georg Jirasek (63) s touto její výchovou příliš nesouhlasí. O výchově má nejspíš jinou představu a údajně se mu nelíbí, jak Iva Natálii ve všem ustupuje. Kubelkové se zase nelíbí, když z ní partner dělá špatnou matku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...