Ozdobné obaly na školní sešity

Co sešit, to originál. Zabavte své děti.

Potřebujete zabavit děti a zároveň dělat něco užitečného? Vezměte si k ruce různé druhy ozdobných papírů, lepidlo, barevné papíry, nůžky a vyrobte si s dětmi krásný obal na sešity. Vždyť škola už zase volá!

Položte si před sebe balicí papír a na něj položte otevřený sešit. Balicí papír ustřihněte podle sešitu tak, aby po stranách zbylo vždy cca 8 cm papíru, nahoře a dole cca 2 cm. Lepidlem na papír obal k sešitu napevno přilepte tak, aby byl balicí papír v přesných rozměrech sešitu.

Pak si z barevného papíru vystřihněte obdélník a nalepte ho na přední stranu sešitu, kam si dítko vepíše své jméno, název předmětu a třídu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...