Padání vlasů

Vlasy rostou a také v průběhu života vypadávají. To je běžné. Jsou ale období, kdy padají častěji nebo ve větším množství než obvykle. Jak tomu předejít a co dělat, pokud k tomu už dochází?

Jak si pomoci?

Naordinovat si železitou kůru. Zvyšte příjem železa zvýšenou konzumací hovězího nebo vepřového masa, čočky, fazolí, listové zeleniny, ryb. Dobrému vstřebání železa pomůže kombinace s vitamínem C.

Zkuste změnit šampon

Také vás může zajímat ...

Zvolte přípravek proti lupům, pokud se vyskytnou, omezte četnost péče o vlasy. Nadměrné mytí a nevhodné sušení může být na škodu.

Zdravé vlasy potřebují: vitamíny skupiny B: riboflavin, kyselina pantotenová, pyridoxin, dále vitamíny A, C a E. Ve stravě by neměl kromě železa chybět také zinek (luštěniny, tmavé maso, rýže), selen (vnitřnosti, dary moře, ořechy), také hořčík (ananas, banán, borůvky, tuňák), vápník (tvrdé sýry, luštěniny) a fosfor (luštěniny, vnitřnosti, ryby, čokoláda, dýňová semena, mák)

Hořčík v ovoci je pro vás nezbytný.
Hořčík v ovoci je pro vás nezbytný.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...