Paľo Habera a Daniela Peštová: Nesnesou se pod jednou střechou?

Slovenský zpěvák PAĽO HABERA (56) a modelka DANIELA PEŠTOVÁ (48) tvoří pár už sedmnáct let, přesto se ještě nerozhoupali k sňatku. Co jim v tom brání?

Vztahy na dálku nefungují a je to tak i v případě Pala Habery (56) a Daniely Peštové (48). Oni si to ale zatím nepřipouští a stále žijí v domnění, že budou tou výjimkou, která pravidlo potvrzuje. Zřejmě je čeká tvrdé procitnutí.

Také vás může zajímat ...

Proč se nevzali?

Nemají strach z nevěry?

Není žádným tajemstvím, že Habera s Peštovou spolu nebydlí, protože modelka má práci v New Yorku, zatímco pop-rockový idol koncertuje převážně v Čechách a na Slovensku.Oba jsou zřejmě vytíženi natolik, že pendlovat neustále přes oceán by se jim nevyplatilo.

Ale dlouhodobé odloučení dvou atraktivních umělců na vrcholu sil a popularity si přímo koleduje o nějakou tu nevěru.

Proč od něj odešla?

Peštová, která si po letech už nedokázala v Čechách zvyknout, se vrátila do Ameriky i s oběma dětmi, Paulem (9) a Ellou (15).A nechat doma samotného rockera, který stále nemá o davy nadšených fanynek nouzi, to už je vážně riziko. Nebo dlouhonohá kráska tak trochu sleduje vlastní zájmy? Dost možná jí odloučení vyhovuje.

Vyměnila luxusní vilu v Hodkovičkách za apartmá v srdci Manhattanu.

Jde o peníze?

Její hnízdečko leží ve vyhlášené umělecké čtvrti poblíž slavných butiků, takže modelka má nejen příležitost utrácet, ale také si dosyta zařádit. Děti už se ve svém věku pohlídají samy. Také je otázka, jestli by si Habera se svými tuzemskými příjmy mohl vůbec dovolit žít trvale v tak luxusní destinaci.Nedávno se objevila zpráva, že Peštová byt prodává a chce se stěhovat.

Je jí už malý, nebo jí klesají příjmy?

Spolu, ale každý jinde

Zdroj z blízkosti slavného páru letos komentoval situaci takto: „Daniela a Paľo jsou stále spolu. Jen s tím rozdílem, že Daniela se před časem přestěhovala z Prahy do USA, kde předtím žila.“ Jinými slovy, jsou spolu, ale přitom každý na jiné straně zeměkoule. Těžko věřit, že je to pro skutečnou lásku ideální stav věcí.

Když naposledy odpovídal na otázku, kdy se s Peštovou vezmou, odpověděl zpěvák, že asi pořád čekají, až dozraje ten správný čas.Tak jenom aby dřív nedozrál nějaký nový vztah!

Mnohé Haberovy fanynky by se zaradovaly.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama