Palo Habera: Rodina se posmívá jeho písním

Výsměchu vlastní rodiny se dočkal šokovaný slovenský zpěvák a porotce SuperStar, Palo Habera (54). Dodatečně zjišťuje, že si hřál na prsou hada, či spíše hady.

Habera je uznávaný muzikant a první muž kapely Team, která momentálně objíždí jedno město za druhým s výpravným turné. Místo aby manželka Daniela Peštová (45) k partnerovi obdivně vzhlížela a vyjadřovala mu nehynoucí vděčnost za to, že rodinný rozpočet vylepšuje o miliony, vysmívá se jeho tvorbě.

Mimochodem, tím také dává špatným příklad dětem. „Pala neposlouchám, spíš jsem na ty starší věci. Anebo poslouchám to, co moje děti. Ale na tátovi prostě neujíždíme,“ řekla chladně. Zdánlivě dokonalé rodinné štěstí tím dostává citelnou trhlinu.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...