Pamela Anderson a Tommy Lee se vzali po necelých třech dnech chození!

První žádost o rozvod ještě stáhla, po dalších násilnostech už ale necouvla.

Manželství uzavřeli Pamela Anderson (53) a Tommy Lee (58) v rekordním čase. Ukázalo se, že to byl opravdu zbrklý krok. Měli spolu sice dvě děti, ale bouřlivý vztah neměl šanci vydržet.

Jméno kanadské modelky Pamely Anderson (53) si většina mužů spojuje s erotickým symbolem devadesátých let. Televizní diváci si pak vždycky vzpomenou na kultovní seriál Pobřežní hlídka. Jako mnohé další slavné hvězdy, které proslavily i jejich blonďaté vlasy, byla Pamela původně hnědovláska.

Také vás může zajímat ...

Nejprve pracovala jako instruktorka fitness centra, stačil jí ale jediný okamžik, aby se stala slavnou. Když navštívila zápas amerického fotbalu, vybral si její tvář kameraman a ukázal jí na obří obrazovce. Kromě ostatních diváků ji také viděli zástupci jedné společnosti, která se zabývala výrobou piva.

Shodou okolností měla Pamela tričko s jejich nápisem právě na sobě. Díky tomu dostala nabídku na reklamní focení. Cesta ke světové popularitě pak vedla přes změnu barvy vlasů, fotografie v magazínu Playboy a již zmíněný seriál Pobřežní hlídka.

V Mexiku to nabralo obrátky!

V roce 1994 se Pamela zúčastnila jednoho silvestrovského večírku. Jedním z hostů byl i bubeník metalové skupiny Mötley Crüe. Jmenoval se Tommy Lee (58) a byl to dost drsný chlapík. Chvíli si s Pamelou povídali, ale tehdy z toho ještě nic nebylo. Nebylo divu, Tommy se totiž choval jako blázen.

Když ho Pamele představovali, nepodal jí ruku, ale olízl jí tvář. Chtěl se s ní sblížit, ale to modelka odmítla. Vymámil na ní ovšem telefonní číslo a pak jí během dalších týdnů často volal. Rozhodlo až další setkání v Mexiku o dva měsíce později.

To už přeskočila ona pověstná jiskra a byla natolik silná, že se láska rozjela přímo třetí kosmickou rychlostí. Během pouhých tří dnů chození se totiž dvojice rozhodla pro svatbu. Jako dvě výstřední celebrity se ovšem nebrali Pamela s Tommym v kostele a v klasickém oblečení.

Hudebník si na sobě vzal pouze krátké džíny, modelka pak měla svůdné bikiny a vše se odehrálo na pláži. Snubní prstýnky neměli, místo toho si nechali vytetovat navzájem svá jména – Pamela na prst ruky, Tommy dokonce i na intimní místa. Svatební obřad skončil tím, že ženich vhodil nevěstu do vln oceánu!

Přesvědčil ji výprask!

Pár chtěl mít co nejdříve miminko a pracovali na tom. První těhotenství ale bylo neúspěšné. Pak už se zadařilo a Pamela přivedla na svět dva syny. Velké pozdvižení nastalo v roce 1996. Tehdy se na veřejnosti objevil videozáznam divokých sexuálních hrátek Pamely a Tommyho.

Vyšly dokonce na videokazetě, což ale bylo ze strany dotyčné firmy nelegální a tak manželé vysoudili velké odškodné. Další lahůdkou pro bulvární média byl problém domácího násilí. Tommy, který jako spousta dalších metalových hudebníků, pil alkohol a bral drogy, byl rovněž žárlivý a agresivní.

Neměl bohužel problém napadat Pamelu fyzicky. Modelce rychle došlo, že v takovém vztahu nemůže být šťastná. První žádost o rozvod podala ještě před narozením druhého syna, pouhé dva roky po svatbě.

Pak si to rozmyslela, ovšem po dalším výprasku od Tommyho následovaly rázné kroky. Pro hudebníka si přijela policie, odseděl si půl roku za mřížemi a Pamela tentokrát už z rozvodu necouvla.

Další čtyři svatby a čtyři rozvody

Příběh Tommyho a Pamely rozvodem tak úplně neskončil. Nejprve modelka zjistila, že po použití jehly, která jí po exmanželovi zbyla, se nakazila žloutenkou typu C. Asi by si bývala raději zpětně to tetování odpustila. Dál se ale s Tommym stýkala, říkalo se, že spolu občas i spí.

Pamela se pak provdala ještě čtyřikrát, z toho dvakrát za jednoho a toho samého muže, hráče pokeru Ricka Salomona (52). S tím se rozvedla po půl roce, pak si ho vzala znovu. Páté manželství, které uzavřela letos s producentem Jonem Petersem (75) pak vzalo za své pouhých pár dnů po svatbě!

Tommy šíleně žárlil na její milostné scény před kamerou!

V červených plavkách vystupovala Pamela Anderson v seriálu Pobřežní hlídka celkem pět let. Zhruba miliarda diváků po celé planetě (celkem ve 144 zemích) si tak mohla vychutnávat spoře oděnou Pamelu i v pikantních situacích.

Jeden divák ovšem rozhodně spokojen nebyl: a to právě tehdejší hereččin partner Tommy Lee. Žárlil na její milostné scény před kamerou. Nezůstalo jen u hádek s Pamelou, rocker dokonce chodil na plac, rozbíjel tam okna a musela ho vyvést ochranka!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...