Panuje na place rivalita?

Každý si do oka padnout nemůže. A to je zřejmě i případ oblíbeného herce Martina Zounara (53) a jeho sympatického kolegy Zdeňka Godly (45).

Oba spolu září v úspěšném a nekonečném seriálu Ordinace v růžové zahradě. Denní setkávání je ale nejspíš omrzelo a přerostlo jim tak trochu přes hlavu.

Také vás může zajímat ...

Mezi herci má údajně docházet k častým hádkám, a dokonce se přemýšlí nad tím, že Martin odejde. Říká se, že Zounar byl vždy zvyklý, že ho lidé a fanoušci měli ze všech herců z Ordinace nejraději.

Není oblíbený?

Se svou kolegyní Martinou Randovou (48) měli totiž nespočet vtipných scén, díky kterým se dostali do paměti všech diváků a získali si jejich náležitou podporu. To se ale od nástupu Godly do seriálu změnilo. Od té doby ho fanoušci milují. A to Zounar asi nemůže přenést přes srdce.

Skončí v Ordinaci?

Bez Zounara by ale už nebylo nic takové jako dřív. Těžce by to nesli nejen diváci, ale i kolegové, kteří mají doufat, že se nad to Zounar přece jen povznese.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama