Partner jí nestačí

Herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová (29), kterou si diváci mohou pamatovat například ze seriálu Modrý kód, je tak trochu živel. A tomu se musí přizpůsobit všechno v jejím okolí.

Včetně jejího životního partnera. „Naštěstí žijeme s Kryštofem v symbióze, kdy on mě nechává běžet mým tryskovým tempem a je s tím naprosto v pohodě.

Také vás může zajímat ...
Zjistí nakonec, že k sobě potřebuje někoho jiného?

Nikdy mi nevyčetl, že jsem hysterická. Jen mě občas upozorní, abych se zklidnila,“ říká Berenika, která vděčná, že konečna našla muže, který dokáže pochopit její složitou povahu.

Vyrůstala totiž mezi samými ženami a je zvykla si v životě poradit bez mužů. A možná to byla právě příčina toho, proč jí zkrachovaly předešlé vztahy. Snad opravdu tentokrát potkala někoho, kdo dokáže snášet její tempo aniž by ho uštvala.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama