Partner poslouchá na slovo?

Po dlouhé době se ukázali ve společnosti. Herečka Hana Gregorová (68) vyrazila se svým mladším přítelem Ondřejem Koptíkem (36) na 76. narozeniny Františka Janečka.

Chovali se ale poněkud jinak než ostatní páry. Zatímco Gregorová byla po celou dobu vždy v popředí, její milý za ní vlál jako kus hadru. Podle přítomných ani moc nemluvil.

Také vás může zajímat ...

Dokonce to vypadalo, jako kdyby čekal, až dostane od Hanky svolení. Tatam byl najednou ten pár zamilovaných hrdliček. Dokonce ani když došlo na gratulace, nešli Janečkovi popřát společně.

Herečka je opravdový generál

Nejdřív šla Františkovi popřát Gregorová, ta s ním dlouze vtipkovala, a až pak zavolala na svého partnera, že má jít oslavenci popřát i on. Co se mezi nimi stalo, že se k sobě nyní tak chovají?

Není tajemstvím, že má Hana na Ondřeje obrovský vliv, a běda, jestli si chce něco udělat po svém. To by byl asi oheň na střeše. Má ale takový vztah vůbec cenu? Koptík se sice dostal někam úplně jinam, možná ale bude brzy litovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...