Partnera si dokázala omotat okolo prstu

Predstaveni kolekce Patricie Solarikove a Dominika Navratila

Bývalá hvězda seriálu Ulice Patricie Solaříková (30) se už v prvních měsících svého vztahu s Tiborem Pagáčem (28) netajila tím, že by přijala jeho žádost o ruku. Nebylo tak žádným překvapením, když se její mladší partner k takovému kroku odhodlal, stejně tak se i trochu čekalo, že si takovou událost Patricie nenechá jen pro sebe, ale pochlubí se s ní i svým fanouškům na sociálních sítích.

Je vše skutečně tak, jak to vypadá? Zarážející ale bylo, že se pochlubila fotografií, která pochází přímo z okamžiku, kdy je o ruku žádána. Pravděpodobně tak Tibor vytahoval jednou rukou zásnubní prsten a druhou držel v ruce telefon, aby vše zdokumentoval.

Také vás může zajímat ...

Neměl by ale takový okamžik zůstat spíše takovým malým soukromým tajemstvím? Přece jen se jedná o situaci, kterou člověk nezažívá zrovna každý den a úplně by tak stačilo veřejnost se zásnubami seznámit.

Ví, co chce, a jde si za tím Začíná to tak působit, že v jejich vztahu vládne pevnou rukou právě Solaříková. Ta nedávno promluvila i o společných dětech. „Chtěla bych s nimi být doma tři roky a nepracovat,“ uvedla herečka, která nedávno opustila seriálovou Ulici a vypadá to tak, že se založením rodiny nemluvila jen do větru.

Jen aby to ale nebyl na jejího milovaného přítele až příliš velký tlak. Přece jen se s Patricií ještě tak dokonale neznají, navíc společně netráví vzhledem k pracovní vytíženosti tolik času. Aby to Solaříková všechno příliš neuspěchala a nelitovala jednou, že nenechala všemu volný průběh.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...