Partnera si omotala kolem prstu!

I když se může zdát, že herečka ze seriálu Slunečná Jana Stryková (41) nestárne, sama tvrdí pravý opak.

„Ve třiceti jsem se cítila ještě pořád na sedmnáct, ve čtyřiceti se často cítím na sto,“ postěžovala si s tím, že cítí, jaký je to rozdíl nejen po psychické ,ale i fyzické stránce. Jakoby tak jasně dávala najevo, že s druhým dítětem má její partner Matěj Matuška (40) definitivně utrum.

Také vás může zajímat ...

A to klidně i v případě, že by si ho moc přál. Právě tohle prohlášení ale možná způsobí, že i kdyby tomu tak bylo, raději na to zapomene a ani se nebude pokoušet Strykovou přemluvit.

Momentálně září v oblíbeném seriálu Slunečná

O herečce se totiž říká, že má velmi temperamentní a výbušnou povahu a nemá ani problém zvýšit hlas, když se jí něco nelíbí. Je tak klidně možné, že si tímto svým chováním vydobyla doma pozici „hlavy rodiny“, a z Matěje se možná postupem času stane, či už stal, podpantoflák.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...