Partnerku nechce nechat na holičkách

Sice se snažil Miroslav Etzler (54) na sociálních sítích působit jako ten nejlepší tatínek na světě, ovšem realita byla poněkud jiná. Vypadalo to, že se vše vrátilo do starých kolejí a výchovu svého malého syna Samuela (11 měsíců) primárně nechával na své partnerce Heleně Bartalošové (37).

Také vás může zajímat ...

Ta měla údajně působit velmi unaveně a zklamaně z toho, jak to v jejich rodině funguje. Je tak možné, že doma bouchla do stolu a dala mu jasné ultimátum, aby si vybral mezi svou rodinou a prací. Objevila se totiž zpráva, že Miroslav končí v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Je tak jasné, pro co se asi logicky po krátké úvaze rozhodl..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...