Patricie Pagáčová: Doopravdy v tom?!

Teď se asi Patricie Pagáčová rozzlobí, protože nejvíc ze všeho nenávidí, když o ní někdo řekne nebo napíše, že je těhotná.

Jenomže se stala zapeklitá věc: Patricie má být podle důvěryhodných zdrojů v této chvíli doopravdy šťastnou nastávající maminkou. Konečně! Vdávala se v červnu roku 2019, takže rok a půl čelí neustálým dotazům ohledně miminka, které ji přivádějí k šílenství.

Také vás může zajímat ...

Nejspíš nečekala, že se jí fanoušci budou často ptát na plánování rodiny, a z nějakého důvodu ji to rozčiluje. „Ptejte se na to, co vás zajímá, kromě miminka. Nevím, kdy budu mít miminko. Nikdo neví, kdy bude mít miminko, kromě lidí, kteří ho čekají, ti to většinou vědí, kdy ho budou mít,“ soptila.

Sama ostatně přiznává, že je prudké povahy, a zjevně se v sobě nemýlí. A je to zase tady: všichni se budou ptát na miminko. Doufejme, že teď, když ho seriálová hvězda opravdu čeká, nebude na dotazy reagovat jako krocan na červený šátek.

Spíš lze očekávat, že bude radostí bez sebe. Třeba se dokonce dozvíme i to, zda s Tiborem Pagáčem (29) čekají holčičku, nebo chlapečka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama