Patricie Pagáčová: Zanedbává manžela? Není to brzo?

U Pagáčů se slaví. Patricie a Tibor (28) si připomínají roční výročí svatby, která se konala v lese. Pro Patricii byl vztah s Tiborem od začátku významným životním předělem, vždyť kvůli němu opustila i seriál Ulice, kde působila vlastně od dob svého dospívání.

Celkem neuvěřitelných třináct let. A musela fanouškům pracně dokazovat, že se uživí i jinak, naposled třeba jako porotkyně SuperStar, což pro ni nebylo jednoduché. Pro manžela se vzdala i rodného příjmení Solaříková, pod nímž ji znala celá země.

Také vás může zajímat ...

Zkrátka bylo toho na ni moc, a tak není divu, že se občas pokouší relaxovat, ale byla by škoda, kdyby to vyústilo v závislost. „Pozoruju na sobě, že na Instagramu trávím víc času, než je nutné, a který bych mohla věnovat užitečnějším činnostem.

Ale snažím se s tím něco dělat,“ říká sebekriticky o svém vztahu k sociálním sítím. Podle všeho má pravdu, každou chvíli fanoušky informuje, co dělá, zveřejňuje fotografie, překvapivě rychle odpovídá na dotazy.

Snad dělá radost televizním divákům, ale manželovi asi ne. Závislost na elektronických věcičkách by mohla mladému manželství citelně škodit. Místo neustálého zírání na displej mobilního telefonu by bylo lepší bouřlivě slavit roční výročí svatby, není-liž pravda?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...