Patricie Solaříková: Chce svatbu. A rychle!

Tlačí na pilu, a to se nemá. Zkušenější ženy by jí jistě rády vysvětlily, co to znamená, když žena na partnera naléhá, že už je nejvyšší čas na svatbu a že je třeba spěchat.

S Patricíí Solaříkovou si asi nikdo v tomto směru nepromluvil, a neštěstí je pomalu na světě. Proč se proboha nepoučí z minulých vztahů? Ani tam se jí přílišný spěch a chování paní generálové nevyplatilo.

Také vás může zajímat ...

Jenomže ženy bývají bohužel nepoučitelné. S nynějším partnerem Tiborem Pagáčem (27) se vídá pouhé měsíce, a situace se znovu odvíjí podle osvědčeného scénáře. „Doufám, že se té reálné svatby jednou dočkám a náš vztah se někam pohne,“ nechala se slyšet Patricie.

„Jinak by to nemělo vůbec cenu,“ dodala. Nepřipomíná vám to rozmazlené dítě, které na celé hračkářství vříská, že to drahé autíčko chce, a hned? Pokud se Patriciina slova dostala k uším nynějšího partnera, pravděpodobně si tento mladý manažer připadá jako divá zvěř, na kterou míří flintou nemilosrdný myslivec.

Svatbu si přece nelze vydupat, není to událost, která by se pořádala na něčí rozkaz. Tímhle způsobem herečka dosáhne naopak partnerova kvapného úprku. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama