Patricie Solaříková: Končí v Ulici. Kdo ji bude živit?

Štěstěna je vrtkavá a my dne ani hodiny nevíme. Tohle platí také o seriálových hvězdách. V případě Patricie Solaříkové si všichni mysleli, že se v nekonečném seriálu Ulice bude objevovat až do důchodu, možná i později, v důchodovém věku.

Všechno začalo v pondělí 5. září 2005, kdy diváci zhlédli první díl seriálu Ulice s mladičkou Patricií Solaříkovou v roli Terezky Jordánové. Tereza v džínách a bílé podprsence pobíhá kolem prádelního koše a rozčiluje se, že nemá vypranou halenku, kterou si chtěla v první školní den obléknout.

Také vás může zajímat ...

Tehdy ještě nikdo netušil, že Ulice se bude vysílat i v roce 2019, samozřejmě s Patricií v jedné z hlavních rolí. Ta vděčí televizi Nova za nevídanou popularitu a výdělky, o nichž se jejím vrstevnicím nezdá ani ve snu.

Jenomže nic netrvá věčně a sklíčená Patricie si od scenáristů vyslechla nemilosrdný verdikt. Její postava se stěhuje za manželem do Rakouska. To zní jako pohřební chór. „Postava Terezy Jordánové je nedílnou součástí seriálu Ulice už čtrnáctou sezonu a není divu, že si její představitelka potřebuje na chvíli vydechnout,“ mlží televizní mluvčí.

Chtěla si herečka skutečně oddechnout, anebo byla postavena před hotovou věc a topí se v obavách z budoucnosti? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...