Patricie Solaříková: Rozchod se nekoná?

Herečka ze seriálu Ulice PATRICIE SOLAŘÍKOVÁ (29) zřejmě všem chtěla ukázat, že drby o rozchodu s přítelem PETREM PAGÁČEM (26) nejsou pravdivé. Proto se rozhodla předvádět vášnivou líbačku a zamilované pohledy před zraky fotografů, kteří se jí neustále lepí na paty.

Domluvená náhodná fotka

Také vás může zajímat ...

Poté si ovšem nezapomněla postěžovat, jak těžký úděl celebrita jejího formátu má. Na sociální síti se rozčilovala, jak ji s přítelem sledoval fotograf schovaný za stromem. Proč mu ale tak ochotně pózovala? Jedna z jejích fanynek se jí zeptala, jestli náhodou toto focení neměla domluvené.

To herečka popřela, ale něco na tom asi bude. Byl by to totiž od Solaříkové chytrý tah. Přece jen by takhle nenápadně ukázala světu, že je Petr její a rozhodně není k mání.

Láska naoko?

Proslýchalo se totiž, že je jejich lásce dávno konec, protože se vedle ambiciózního manažera hudební televize Patricie cítila méněcenná. Je krize tedy opravdu zažehnaná?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...