Patricie Solaříková: Trpí psychickými problémy

Nedávno sdílela fotografii, pod kterou se rozepsala o psychických problémech. Herečka Patricie Solaříková (30) si myslí, že by se lidé neměli za psychické problémy stydět. Naopak by o nich prý měli víc mluvit a začít je řešit například s terapeutem, jinak se z toho prý dostanou jen stěží.

Také vás může zajímat ...

Přiznala také, že ona sama k terapeutovi dochází a moc jí to pomáhá. Solaříková se nikdy předtím nezmínila o tom, že by ji něco trápilo. Není tajemstvím, že Solaříkovou čeká svatba, je totiž zasnoubená se svým přítelem Tiborem Pagáčem (27).

Že by její psychické problémy souvisely se strachem ze svatby? Přece jen jde o dost náročné období a Solaříkové se asi teď honí hlavou všemožné pochybnosti. Snad jí z toho její terapeut pomůže a svatba se nakonec přece jen uskuteční ke vší spokojenosti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...