Patricie Solaříková: V práci utrpěla trauma

Zlí jazykové hovoří o tom, že ji z Ulice vyhodili, zatímco sama Patricie Solaříková tvrdí naprostý opak: Odešla dobrovolně, protože cítí, že třináct let strávených natáčením seriálu Ulice je až dost.

Hodlá se věnovat jiným projektům a v prvé řadě potřebuje čas na snoubence Tibora Pagáče (27), z něhož se brzy stane manžel. Avšak vynořil se další možný důvod, proč mizí půvabná světlovláska z nekonečného seriálu.

Také vás může zajímat ...

Šeptá se, že si z natáčení odnesla těžké trauma. Došlo totiž ke znásilnění, ale nelekejte se, samozřejmě pouze k seriálovému. Jenomže být v kůži herečky, která něco takového prožije, i když samozřejmě jen v rámci natáčení, není zase tak jednoduché.

„Pamatuju si, že to bylo hodně těžké,“ přiznává představitelka Terezy Jordánové. „Když jsme odcházeli z placu, všichni jsme byli rozklepaní. Kluci měli pocit, jako kdyby něco provedli, a já jako kdyby mě někdo napadl.

Bylo to psychicky nejnáročnější natáčení,“ dodává. Ten den si Patricie sáhla na herecké dno. Na to, jak na ni zaútočili násilníci na toaletě, nezapomene, i když to bylo jen jako. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...