Patricie Solaříková: Vážně umí úplně všechno?

Vrhá se do všeho po hlavě, její sebevědomí roste. Opravdu je tak všestranná? Tohle už začíná připomínat legendárního všeuměla Járu Cimrmana, případně dětmi oblíbeného brouka Pytlíka, který všude byl a všechno zná.

Vídáme ji na televizních obrazovkách, zdobí divadelní prkna a dokonce proniká i do světa módy, kde působí jako módní návrhářka i coby modelka pohupující se na přehlídkovém molu. „Módní návrhář mě oslovil ke spolupráci, já to ráda přijala, protože výzvy miluju,“ vysvětlila multitalentovaná Patricie Solaříková.

Také vás může zajímat ...

Hvězda seriálu Ulice se do role znalkyně módy ovšem pasovala sama a ne každý tento názor sdílí. Například renomovaná módní kritička Františka Čížková (66) modelům, v nichž se Patricie ukazuje na sociální síti, nijak netleská.

Nedávno dala seriálové Tereze Jordánové za celkový vzhled pětku. Vznětlivá herečka se neudržela a prohlásila, že by ji neměla hodnotit paní, která vypadá jako strašidlo. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...