Patrik „Rytmus“ Vrbovský a Jasmina Alagič: Úplně ho změnila

Láska by prý měla lidi měnit k lepšímu, ale ne vždy tomu tak je. Známý raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský (42) je vedle své snoubenky Jasminy Alagič (29) sice jako vyměněný, ale podle jeho přátel spíš k horšímu.

Kvůli ní prý natočil reklamu, která neuspěla

Také vás může zajímat ...

Svou snoubenku údajně Rytmus musí poslouchat na slovo, jinak je zle. Nedávno ho dokonce prý donutila k tomu, aby natočil reklamu, která na sociálních sítích sklidila jen obrovskou vlnu posměchu. Rytmusovi to tedy v jeho kariéře příliš nepomohlo, spíš naopak. Zatím to nevadí.

Prý je podpantoflák

Jeho kamarádi z hudební branže nechápou, co se s ním stalo. Je sice zamilovaný a oni jsou rádi za to, že je šťastný, ale prý už to vůbec není on. Rozpovídali se také o tom, že když byl raper ve vztahu s Darou Rolins (46), byl mnohem víc sám sebou.Alagič mu zřejmě kamarády příliš nepovoluje, zato Dara je měla ráda a nevadilo jí, když za nimi Rytmus zašel.

Vydrží jim to vůbec?

Jasmina má během léta porodit jejich prvního potomka, ale o všech věcech bude nejspíš rozhodovat právě ona.O výchově, jménu a spoustě dalších záležitostí. Nebude to brzy ale Patrikovi vadit? Přece jen má v sobě také pořádnou dávku temperamentu a určitě nebude mlčet, a když půjde o jeho dítě, nejspíš už nevydrží zůstat potichu a na všechno jen přikyvovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama