Patrik Vrbovský: Hádky s celou rodinou

Jeho nevhodné chování nezná mezí a začíná si toho všímat už i rodina jeho snoubenky. Drsný raper Patrik Rytmus Vrbovský (41) se v jednom ze svých textů obul do tvorby zpěváka Paľa Drapáka (54). Vulgaritou Rytmus nešetřil. Dočkal se samozřejmě vlny kritiky, která se na něj sypala ze všech stran.

Znelíbil se jim

Také vás může zajímat ...

Pustili se do něj známé slovenské celebrity a na Rytmusovu adresu se vyjádřila také zpěvačka Dominika Stará (25), která je shodou okolností sestřenice jeho snoubenky Jasminy Alagič (29).

„Jsi nechutný a děláš hanbu úspěšným umělcům,“ rozohnila se Dominika. Poštval si proti sobě Rytmus rodinu své milované? Měl by se rychle zklidnit, jinak o Jasminu může přijít. Balkánské rodiny pro své dcery požadují vyspělé a spořádané muže a s touto charakteristikou se Rytmus neshoduje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama