Paul McCartney vyznával své ženě lásku, když umírala!

Až na jednu výjimku se od sebe nikdy neodloučili!

Poté, co se Paul McCartney (72), člen slavných The Beatles oženil s americkou fotografkou Lindou (+56), stal se z něho úplně jiný člověk! Slavný pár spolu dodržel manželský slib „dokud nás smrt nerozdělí“.

Šedesátá léta, to byla doba, kdy hudebnímu světu vládla skupina, která prodala nejvíce desek v historii lidstva – The Beatles. Fanynky šílely po všech jejích členech a oni toho dokázali využívat. Platilo to i pro skladatele a zpěváka Paula McCartneyho. Měl sice pětiletý vztah s herečkou Jane Asher (68) a dokonce se s ní zasnoubil, přitom ale s jinými dívkami jezdil na dovolené nebo je u sebe nechával bydlet. Po jedné odhalené nevěře mu Jane dala košem!

Z bouřliváka udělala farmáře!

V roce 1967 přijela do Velké Británie americká fotografka Linda Eastmann, rozvedená blondýnka s šestiletou dcerkou. Fotila slavné muzikanty a tak došlo i na Beatles. S Paulem si padli do oka. Začali spolu chodit. Možná by to časem skončilo jako se všemi jeho dosavadními partnerkami, ale Linda otěhotněla. Paul jí požádal o ruku a v březnu 1969 se vzali. Angličanům se sice moc nelíbilo, že si jejich hvězda bere rozvedenou Američanku s dítětem, ale hudebníkovi to bylo jedno. Beatles se navíc v té době rozpadli a Paulovi potřeboval nějaký pocit zázemí. Manželům se narodila dcerka Mary (45) a odstěhovali se na skotský poloostrov Kintyre, kde Paul koupil dům. Svoji ženu opravdu miloval a ta na něho měla velký vliv. Z člena nejslavnější hudební skupiny se stal usedlý farmář a později i vegetarián!

Poslední slova na rozloučenou

Aby mohla být Linda stále s ním, naučil ji Paul hrát na klávesy. Jezdila pak s jeho skupinou Wings. I když jí hudba nikdy moc nešla, mohli být spolu – prohlašovali, že se nikdy neodloučili ani na den. Jedinou výjimkou bylo, když Paul strávil devět dnů v japonském vězení, když ho zatkli za držení marihuany. Narodili se jim ještě dcera Stella (43) a syn James (37). Linda úspěšně podnikala, založila firmu na mražené vegetariánské potraviny. Mnohaleté štěstí manželské dvojice dostalo tvrdý zásah v roce 1985. Tehdy si Linda nahmatala malou bulku v prsu. Byl to bohužel zhoubný nádor, a co horšího, metastázy se už rozšířily do jater. Statečná Paulova žena bojovala tři roky, ale nemoc ji nakonec zabila. Umírala obklopená všemi čtyřmi dětmi. U jejího lůžka byl Paul a svými posledními slovy na rozloučenou jí dodal sílu opustit svět. Říkal jí, ať si představuje, že sedí na krásném koni, je jarní den a oni se spolu jedou projet. Kolem jsou rozkvetlé zvonky a nad nimi úplně modrá obloha. Když jí to pošeptal, Linda zemřela. Skončil tak jeden z nejdelších a nejpevnějších manželských vztahů v historii populární hudby.

Paul a Linda

Druhá manželka byla zlatokopka!

Po smrti své milované ženy se Paul McCartney oženil ještě dvakrát. Z druhé manželky, handicapované modelky Heather Mills (47) se bohužel časem vyklubala zlatokopka. Paulovy děti jí nikdy nepřijaly. Před čtyřmi roky řekl slavný hudebník své „ano“ už třetí ženě, miliardářce Nancy Shevell (54). Ta se naopak jeho potomkům líbila a tak svému otci dovolili, aby si Nancy vzal na té samé radnici, kde si kdysi bral Lindu. Dcera Stella dokonce pro nevěstu navrhla šaty!

Paul McCartney a Heather Mills

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...