Pavel Kříž: Bolestná ztráta dcery

O dítě přišly během letu

Pavel Kříž, Bonnie Glover

Návrat do rodné vlasti po letech z emigrace měl pro PAVLA KŘÍŽE (55) a jeho ženu BONNIE GLOVER fatální následky. Přišli o vytoužené miminko. Když se v roce 1996 rozhodl herec vrátit z Kanady zpět na rodnou hroudu, vydal se do Čech i se svou tehdy těhotnou manželkou Bonnie. Jenže mezipřistání ve Frankfurtu bylo tak náročné, že Bonnie potratila. Dodnes je z toho herec špatný.

„Strašně ho to vzalo a i s odstupem času je to pro něho velmi citlivé téma,“ prozradil jeden z hercových kolegů a dodal, že si tehdejší cestu Pavel dodnes vyčítá. Herec ale neměl na výběr, v Čechách na něj čekaly pracovní povinnosti. Za jeho rozhodnutím tehdy stálo pokračování Básníků. „Tu ztrátu dítěte vzal ale Pavel statečně.

Všechny nás to mrzelo,“ říká režisér DUŠAN KLEIN (77), který se stal během těch let Křížovým velkým kamarádem.

Také vás může zajímat ...

Dnes by byla jeho dcera dospělá, tehdy totiž čekali holčičku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...