Pavel Kříž se znovu potkal s Píšťalkou!

Brzy přijde do kin film Muzzikanti s Pavlem Křížem (55) v hlavní roli, pro kterého představovalo natáčení značnou úlevu. Od promítání životopisného filmu o Lídě Baarové, kde výborně zahrál zuřícího Adolfa Hitlera, ho totiž bombardovaly světové filmové produkce a nabízely mu angažmá v dalších rolích tohoto nacistického vůdce.

Přitom je známo, že svoji zápornou roli Hitlera nesnášel. Nyní si tedy spravil nervy v roli stárnoucího, vlasatého rockera, což si náramně užil. Přiznal, že pro něj bylo doslova potěšením, že se na natáčení po třiceti letech setkal s herečkou Evou Vejmělkovou (47), nebolí slavnou Píšťalkou, se kterou si zahrál ve filmových Básnících.

Ta je vdaná za režiséra Dušana Rapoše (63), který ji v roce 1985 proslavil filmem Fontána pre Zuzanu. „Bylo to velmi krásné setkání. Já stárnu. Ale Eva je ta, která zastavila čas.

Také vás může zajímat ...

Vypadá pořád stejně jako Píšťalka,“ zasnil se Pavel.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...