Pavel Novotný: Pořád kope kolem sebe!

Jeho rýpavé poznámky na jejich adresu jsou zpět

Stýská se mu po práci v bulváru

Syn oblíbeného baviče PETRA NOVOTNÉHO (70) PAVEL (36), který si s oblibou nechá říkat „protekční fracek“, je proslulý tím, že má velkou potřebu některé osobnosti našeho showbyznysu za něco kritizovat či přímo napadat. Mezi ty, co mu nejvíce leží v žaludku, patří moderátorka GÁBINA PARTYŠOVÁ (39) a KATEŘINA KRISTELOVÁ (37).

S oběma dámami vedl nejednou mediální válku, před lety se ale údajně s oběma udobřil a domluvil, že je nechá být. Dlouho mu však jeho slib nevydržel.

Také vás může zajímat ...

Jeho rýpavé poznámky na jejich adresu jsou zpět.

Mají ho za ubožáka

Přestože se Partyšová už nějakou dobu drží stranou a kromě práce o ní není téměř vůbec slyšet, a tak nedává nikomu důvod se do ní navážet, Pavel to stejně udělal.

Na svůj profil na sociální síti si vystavil fotografii, k níž připsal tento vzkaz: „Potkal jsem Gabrielu Partyšovou, kráva.“ U některých svých příznivců sklidil obdiv, většina mu však jasně dala najevo, že jeho útoky nechápou a že je to z jeho strany ubohé. Proč to Pavel dělá, není zcela jasné, mnozí se však domnívají, že tak činí pouze proto, že už v médiích nemá takový vliv, jak tomu jeden čas bý- valo, a tak se jen jakkoli snaží na sebe upozornit a připomenout, že ještě existuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...