Pavel Novotný v ohrožení života

Skončil na JIPce!

Petr Novotný.

Dlouho nebylo jasné, co přesně trápí PETRA NOVOTNÉHO (69). Podle výpovědi jeho syna je více než zřejmé, že je to s ním vážné. Selhávají mu orgány.

V posledních několika týdnech bojuje Petr Novotný s velkými zdravotními potížemi. Jako by nestačilo, že se stále ještě nevyrovnal s následky těžké mozkové mrtvice. V závěru loňského roku byl zcela nečekaně hospitalizován v Ústřední vojenské nemocnici. Okamžitě se vyrojily spekulace, jestli moderátora nepostihla další mrtvice.

To se sice nakonec zcela vyloučilo, ovšem pravda nebyla o nic milosrdnější. „Tatínkovi se přitížilo v důsledku celkové slabosti, která ho trápila přes Vánoce, sanitku volala jeho lékařka, která u nás byla na kontrole,“ uvedl syn baviče PAVEL NOVOTNÝ (35). Rodina byla dlouho skoupá na slovo.

Bylo to prý hlavně z toho důvodu, že chtěli svému otci dopřát maximální klid na léčbu.

Také vás může zajímat ...

Akutní zánět močových cest

Podle našich informací měl být bavič převezen do nemocnice z důvodu akutního zánětu močového měchýře, což vysvětluje skutečnost, že mu byla podávána silná antibiotika. Ledviny však podle všeho nápor infekce nevydržely a Novotnému začaly selhávat. Byl proto okamžitě převezen na jednotku intenzivní péče. „Táta nás v nemocnici pěkně zlobí.

Teď zrovna hodně,“ svěřil se Novotného syn s tím, že i přes špatný zdravotní stav má jeho otec stále smysl pro humor, sleduje televizi, a dokonce vyžaduje pravidelnou dávku tiskovin, aby neztrácel přehled o dění u nás a ve světě. Přesto se nijak netajil, že se celá rodina obává, co přinesou další dny. A nutno dodat, že jejich obavy byly opodstatněné.

„Jen co se z JIPky táta dostal, tak ho postihl infarkt,“ svěřil se Pavel s tím, že byl nutný převoz z vojenské nemocnice do IKEMu, kde se otce ujal profesor JAN PIRK (68).

Blýská se na lepší časy?

„Otec je po operaci a má dvojnásobný bypass. Žije a jeho stav se. pomalu lepší,“ prozradil syn baviče s tím, že je to bohužel již čtvrtý orgán, který otci selhal. Podle posledních informací by měl být moderátor z nejhoršího venku. „Věřím, že za měsíc dva bude úplně v pořádku a zpátky doma,“ uvedl naštěstí už optimisticky Pavel.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...