Pavel Novotný v ohrožení života

Skončil na JIPce!

Petr Novotný.

Dlouho nebylo jasné, co přesně trápí PETRA NOVOTNÉHO (69). Podle výpovědi jeho syna je více než zřejmé, že je to s ním vážné. Selhávají mu orgány.

V posledních několika týdnech bojuje Petr Novotný s velkými zdravotními potížemi. Jako by nestačilo, že se stále ještě nevyrovnal s následky těžké mozkové mrtvice. V závěru loňského roku byl zcela nečekaně hospitalizován v Ústřední vojenské nemocnici. Okamžitě se vyrojily spekulace, jestli moderátora nepostihla další mrtvice.

To se sice nakonec zcela vyloučilo, ovšem pravda nebyla o nic milosrdnější. „Tatínkovi se přitížilo v důsledku celkové slabosti, která ho trápila přes Vánoce, sanitku volala jeho lékařka, která u nás byla na kontrole,“ uvedl syn baviče PAVEL NOVOTNÝ (35). Rodina byla dlouho skoupá na slovo.

Bylo to prý hlavně z toho důvodu, že chtěli svému otci dopřát maximální klid na léčbu.

Také vás může zajímat ...

Akutní zánět močových cest

Podle našich informací měl být bavič převezen do nemocnice z důvodu akutního zánětu močového měchýře, což vysvětluje skutečnost, že mu byla podávána silná antibiotika. Ledviny však podle všeho nápor infekce nevydržely a Novotnému začaly selhávat. Byl proto okamžitě převezen na jednotku intenzivní péče. „Táta nás v nemocnici pěkně zlobí.

Teď zrovna hodně,“ svěřil se Novotného syn s tím, že i přes špatný zdravotní stav má jeho otec stále smysl pro humor, sleduje televizi, a dokonce vyžaduje pravidelnou dávku tiskovin, aby neztrácel přehled o dění u nás a ve světě. Přesto se nijak netajil, že se celá rodina obává, co přinesou další dny. A nutno dodat, že jejich obavy byly opodstatněné.

„Jen co se z JIPky táta dostal, tak ho postihl infarkt,“ svěřil se Pavel s tím, že byl nutný převoz z vojenské nemocnice do IKEMu, kde se otce ujal profesor JAN PIRK (68).

Blýská se na lepší časy?

„Otec je po operaci a má dvojnásobný bypass. Žije a jeho stav se. pomalu lepší,“ prozradil syn baviče s tím, že je to bohužel již čtvrtý orgán, který otci selhal. Podle posledních informací by měl být moderátor z nejhoršího venku. „Věřím, že za měsíc dva bude úplně v pořádku a zpátky doma,“ uvedl naštěstí už optimisticky Pavel.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...