Pavel Nový: Už tu nemusel 10 let být

Doživotní následky

Je to už 10 let, co herec PAVEL NOVÝ (68) prodělal západonilskou horečku, která mu způsobila ochrnutí. Ze začátku mohl hýbat pouze očima. Pak byl upoután na invalidní vozík celý dlouhý rok. Co je to ale proti tomu, že nemalá část pacientů, kteří tuto chorobu prodělají, nepřežije. To mohl být i případ Nového, který se vlastně podruhé narodil.

„Ta příhoda mě ale v podstatě nezměnila, jiné jsou spíš jen moje fyzické možnosti. Některé nervové spoje se neobnovily, ani některé svaly, takže špatně chodím. Beru to ale tak, že mám 10 let navíc, což je skvělá zpráva,“ bere to s nadhledem herec, který se ani po vážné nemoci nevzdal svých oblíbených kraťasů.

.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...