Pavel Řezníček: Je do něj zamilovaná?

O jeho charismatu kolují různé historky.

Seriál Ordinace v růžové zahradě přivítá nového herce a kolegyně už se těší, s kým budou mít milostné scény. Novým přírůstkem je krasavec Pavel Řezníček (52). On však ale není jediný, koho spolupráce těší.

Také vás může zajímat ...

Jeho budoucí seriálová kolegyně Michaela Badinková (40) z toho má snad větší radost než herec sám. „Přijde nový milý herec, takže se všechny dámy mohou těšit, já se těším také,“ svěřila se herečka. Chová snad k Řezníčkovi nějaké tajné sympatie? Badinková je sice zadaná, ale už dříve se prořekla, že flirt jí není cizí.

Tím pádem se má Řezníček zřejmě na co těšit, protože Badinkové očividně není lhostejný. Její kamarádky nám navíc prozradily, že o Řezníčkovi prý často mluví a nemůže se prý dočkat, až do seriálu nastoupí. Údajně by se jí líbila společná milostná scéna, nicméně tvůrci seriálu pochopitelně drží všechno v tajnosti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama