Pavel Trávníček: Má raději práci než rodinu?

Konec rodinné idylky? Pavel Trávníček (68) si prý neužívá rodinné idylky, jak by bylo záhodno. Ačkoli se mu před rokem narodil už třetí syn, Maxmilián (1), čas s ním údajně příliš netráví. Zato si prý stále častěji a raději vyhazuje z kopýtka. Co na to jeho žena?

Návrat do mládí

Také vás může zajímat ...

Zatímco manželka Monika Fialková (32) doma hlídá a vychovává jejich společného syna, on jezdí po Česku i zahraničí s muzikálem Tři oříšky pro Popelku. Ten zpočátku neměl příliš úspěch a diváci byli spíše rozpačití, zato kolem Vánoc se mohli přetrhnout, aby na něj sehnali vstupenky.

Začal chytat další mízu?

A tak si Trávníček zase užívá tolik slávy jako kdysi. Ač údajně vydělává dobré peníze a manželce splní, co jí na očích vidí, nestačí to. Přála by si ho mít doma a ráda by ho viděla, jak si hraje se synem. ro Trávníčka je ale práce a večírky momentálně důležitější.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama