Pavel Trávníček: Pokukuje po jiné ženě?

Koncert Karla Gotta v O2 arene

Herec Pavel Trávníček (67) pořádně naštval svou manželku Moniku Fialkovou (32). Dal jí totiž jasně najevo, že má stále zájem o mladší a krásnější ženy. Na vernisáži obrazů česko – německého malíře Joe Muczky juniora přijal nabídku k tomu, aby si vyzkoušel malovat na tělo nahé ženy.

„Tohle by mne velmi bavilo! Vzít několik takových modelek, jet s nimi třeba až do Hamburku a malovat tam na ně,“ prohlásil Trávníček, kterého ovšem z publika sledovala právě jeho žena.

Také vás může zajímat ...

Řekla drsné „ne“

Ačkoli se Fialková snažila vtipkovat, do smíchu jí rozhodně nebylo.

Sama si totiž jistě uvědomuje, že je o 35 let mladší než její manžel, a proto moc dobře ví, že má slabost pro mladší děvčata. „Dopřála jsem mu to, ale na to turné to nevidím,“ řekla po akci hercova manželka.

Ta mu před necelými dvěma lety porodila syna Maxmiliána, kterým si Trávníčka tak trochu pojistila. Měla by si ale pospíšit s dalším těhotenstvím, protože herec kdysi prohlásil, že chce ještě do sedmdesátky stihnout dalšího potomka! Aby si tak místo ní nenašel nějakou novou mladší maminku.

Pyšní se úspěchy

Trávníček se může v poslední době pyšnit velkými úspěchy, které jistě ocení nejedna žena. Nejen, že mu teď přibyde na účtě pořádný balík za rodinou show Tři oříšky pro popelku, ale také se dočká velké pocty.

V Adršpachu, kde se natáčela legendární pohádka Třetí princ, ve které hrál hlavní roli, bude mít svou vlastní pamětní desku. Monice by se tak jistě nelíbilo, kdyby jí úspěšného herce vyfoukla jiná!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...