Pavel Zuna: Už se ke kolegyni vůbec nezná

Byl moc drsný šéf

Pavel Zuna: Jeho mužské ego zřejmě nedokázalo přijmout kritiku bývalé kolegyně.

Oba byli moderátorskými hvězdami a miláčky diváků TV Nova a všichni věřili, že PAVEL ZUNA (49) a MIRKA ČEJKOVÁ (54) jsou také skvělými přáteli. Hezky o sobě vždy mluvili například při předávání cen TýTý, ale i v rozhovorech. Zuna byl sympaťák, za kterým se otočila nejedna žena, a Čejková působila jako příjemná profesionálka.

Pak ale oba přešli na konkurenční TV Prima, kde je rozdělil Zunův vysoký post šéfa zpravodajství. Během svého působení si Zuna velkou oblibu nezískal ani u Čejkové, ani u ostatních zaměstnanců. Byl prý příliš arogantní a bral astronomický plat, ačkoli nevykazoval žádné velké výsledky.

Když z Primy odešel, Čejková prohlásila, že nová šéfka JITKA OBZINOVÁ (53) snad vnese do zpravodajství to, co její předchůdce nesplnil. Kousavá poznámka se Pavla Zuny pochopitelně dotkla a dnes už se bývalí kolegové k sobě vůbec neznají.

Také vás může zajímat ...

„Nejsme kamarádi, mnoho let jsme se neviděli,“ řekl stručně Zuna na adresu své bývalé kolegyně a Mirka Čejková jeho slova jen potvrdila: „Nikdy jsme přátelé nebyli.“ B2: Mirka Čejková

Mirka Čejková.
Mirka Čejková.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...