Pavel Zuna: Už se ke kolegyni vůbec nezná

Byl moc drsný šéf

Pavel Zuna: Jeho mužské ego zřejmě nedokázalo přijmout kritiku bývalé kolegyně.

Oba byli moderátorskými hvězdami a miláčky diváků TV Nova a všichni věřili, že PAVEL ZUNA (49) a MIRKA ČEJKOVÁ (54) jsou také skvělými přáteli. Hezky o sobě vždy mluvili například při předávání cen TýTý, ale i v rozhovorech. Zuna byl sympaťák, za kterým se otočila nejedna žena, a Čejková působila jako příjemná profesionálka.

Pak ale oba přešli na konkurenční TV Prima, kde je rozdělil Zunův vysoký post šéfa zpravodajství. Během svého působení si Zuna velkou oblibu nezískal ani u Čejkové, ani u ostatních zaměstnanců. Byl prý příliš arogantní a bral astronomický plat, ačkoli nevykazoval žádné velké výsledky.

Když z Primy odešel, Čejková prohlásila, že nová šéfka JITKA OBZINOVÁ (53) snad vnese do zpravodajství to, co její předchůdce nesplnil. Kousavá poznámka se Pavla Zuny pochopitelně dotkla a dnes už se bývalí kolegové k sobě vůbec neznají.

Také vás může zajímat ...

„Nejsme kamarádi, mnoho let jsme se neviděli,“ řekl stručně Zuna na adresu své bývalé kolegyně a Mirka Čejková jeho slova jen potvrdila: „Nikdy jsme přátelé nebyli.“ B2: Mirka Čejková

Mirka Čejková.
Mirka Čejková.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...