Pavla Tomicová: Je dobrá tanečnice?

Zdá se, že se přecenila. Pavla Tomicová, kterou proslavila role erotomanky ve Snowboarďácích, trpce lituje svého rozhodnutí tančit v televizní soutěži StarDance.

Pozdě zjistila, že už není nejmladší, za čtyři roky oslaví šedesáté narozeniny, a že netrénované tělo těžce snáší takovou zátěž, jako jsou náročné dennodenní náročné tréninky s profesionálním tanečníkem.

Také vás může zajímat ...

Letos je nejstarší účastnicí StarDance právě Tomicová, což jí také zrovna optimismu nepřidalo. „Mám problémy s koleny, takže je pro mě tanec bolavý a některé věci nelze dělat,“ smutně vysvětluje.

Její taneční partner Marek Dědík (35) ji učil latinskoamerický tanec jive. „Ten je celý o skákání a já jsem zjistila, že na levé koleno to vůbec nejde. Tak mi Marek povídá: To mám jako dělat choreografii jen na pravou nohu?“ směje se herečka, ale ve skutečnosti jí do smíchu není.

Nikdy v životě totiž netancovala, kromě nějakého toho přešlapování či ploužáků. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...