Pavla Tomicová: Manželství v troskách!

Ve StarDance bojují statečně o přízeň diváků. Vadí to někomu?

Mnohé kolegyně z branže by mohly herečce Pavle Tomicové (56) závidět. Díky StarDance se těší slávě jako nikdy předtím. Ovšem za jakou cenu! Na parketu Tomicová srší nezdolnou energií a porota vychvaluje její taneční výkony do nebes.

„Je úžasná, vtipná a tančí jako ďábel,“ rozplýval se jeden z diváků na internetu. Jenomže tohle pozlátko má i svou odvrácenou tvář. Nejenže je za tím kruté vyčerpání a mnoho bolesti, Tomicová platí daň i svým manželským vztahem.

Také vás může zajímat ...

Řeholi, kterou Pavla Tomicová díky taneční soutěži zkusila, si běžný smrtelník jen těžko dokáže představit. Pro herečku to znamenalo překopat celý svůj život, který měla do té doby. Vždy pro ni byla hlavní rodina.

Občas se ukázat v nějakém seriálu a jinak si užívat teplo rodinného krbu. Teď ale herečka musí být celé dny mimo domov a dře až do úplného vyčerpání. Tréninky má prý každý den minimálně dvě hodiny. „Po té sobotě, kdy to trošku oslavíme, už hned v neděli nastupujeme na další trénink.

Pak se trénuje vlastně každý den,“ říká Tomicová. „Jsem utahaná, mám pocit, že ten týden jsem vlastně permanentně v pražských Holešovicích, kde s natáčí. Skončí jeden přenos a jsme tam zpátky,“ svěřila se zničeně.

Tomicová bydlí s manželem Ondřejem Malým (52) ve vzdáleném Hradci Králové, ze kterého cesta do Prahy autobusem trvá Téměř dvě hodiny. Proto nejspíš herečka nemá jinou možnost, než přespávat v hlavní metropoli.

Výsledkem toho je, že se se svým mužem téměř nevidí. Potkají se jen občas, když se na ni přijde podívat na přenos. Jenomže ani tehdy asi nedojde na vroucí přivítání. Když byl její muž viděn na StarDance naposledy, o pauze s Tomicovou vedl viditelně vzrušenou debatu a herečka se musela uklidňovat cigaretou.

Dlouhé odloučení manželům evidentně neprospívá. Tomicová díky tanci zhubla, vypadá skvěle, kdo ví, jestli své nesehrála také žárlivost. Možná by se situace zklidnila, kdyby se Tomicová stáhla ze záře reflektorů a opět byla především tou pečující ženuškou.

Jenomže podle mnohých má herečka našlápnuto na stupeň vítěze, což znamená, že v soutěži bude muset ještě vydržet. Snad to její manželství nadobro nezničí! .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama