Pavla Tomicová: Přijde kvůli kilům o role?

Kvůli změněné postavě nebude mít co hrát!

Pavla Tomicová (55) patří k herečkám, které jsou obsazovány do určitých typů rolí kvůli vzhledu. Její korpulentní postava a komediální talent jsou pověstné. Jak teď ale bude hrát ženské od rány, když během roku zhubla 25 kilogramů? Za její velkou proměnou nestojí žádná zázračná dieta, ale vážná nemoc.

Herečce totiž objevili cukrovku a donutili ji pravidelně jíst. „Najednou mi přestalo být dobře a vůbec jsem nevěděla, co mi je,“ odhaluje Tomicová. Přiznává, že ji situace donutila něco pro své tělo dělat.

A teď je ráda za to, že změnila životní styl. Teď zhubla ovšem i v obličeji a vypadá o něco starší. Najdou se pro ni teď vůbec role, když už vypadá úplně jinak?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...