Pavla Tomicová: Přijde o pohádkovou výhru?

Herečka Pavla Tomicová (56) patří ve StarDane k absolutním favoritkám. I když nemá postavu jako proutek, na parketu se svým tanečníkem Markem Dědíkem předvádí skvělé výkony. Nejspíš svému umu vděčí gymnastice, které se věnovala v dívčích letech.

Už teď se dá odhadovat, že by klidně dosáhla na stupeň vítěze. Je tu ovšem něco, co by jí nejspíš radost výhry trochu kazilo. Celebritám ve StarDance totiž pořádně zkrouhli honoráře! Zatímco v minulých ročnících tanečníci získávali za jeden přenos padesát tisíc korun, nyní už částka za jeden díl činí o deset tisíc korun méně.

Také vás může zajímat ...

Například tedy zpěvačka Monika Bagárová (24), kterou diváci vyřadili už na samém začátku, si tedy velkou sumu neodnesla a přišla o další desítky tisíc korun. A snižování ohodnocení se znatelně odrazí i na honoráři toho, kdo se stane králem parketu.

Zatímco před dvěma lety ten nejlepší získal půl milionu, letos je to jen čtyři sta tisíc a to není zanedbatelný rozdíl. Aktéry taneční show může těšit alespoň to, že dostávají sedmdesát tisíc do začátku jako zálohu na tréninky, které se jinak do odměn nezahrnují.

V případě Tomicové je ale pro herečku tou hlavní odměnou zcela nico jiného. Do soutěže šla totiž prý hlavně kvůli tomu, aby zhubla, a to se jí úspěšně daří. Úpornými dietami by tak rychle štíhlé postavičky určitě nedosáhla.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...