Pavla Tomicová: Proč se trápí?

Bude dalším, kdo opustí taneční pořad StarDance? PAVLA TOMICOVÁ (56) přiznala, že jí bolest v levém kolen nedovoluje trénovat na sto procent! Někdy dokonce musí trénink ukončit předčasně. Ale nevzdává se. Prý si nechce utrhnout ostudu.

Stýská se jí po dětech

Také vás může zajímat ...

Zatímco v mládí prý klidně udělala i provaz, nyní už má kvůli kilům navíc velký problém jenom tancovat. Když ale dostala tu nabídku, byla šťastná, protože si myslela, že se jí díky tomu zlepší kondice.

Místo toho se ale ozvalo koleno a ke všemu, jak tvrdí někteří ze štábu připravovaného pořadu, si neustále stěžuje, jak moc se jí stýská po rodině, se kterou se kvůli tancování v posledních měsících příliš často nevidí.

Pavla Tomicová totiž kdysi přiznala, že bez dětí a svého manžela ONDŘEJE MALÉHO (52) nemůže vůbec existovat. A ačkoli jsou její děti už dospělé, nedá bez nich ani ránu. Teď ale musí, a to jí psychicky vyčerpává a kvůli tomu se údajně nemůže plně soustředit. Vydrží Tomicová až do konce, nebo to vzdá jako její kolega VÁCLAV KOPTA (53)?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama