Pavla Vitázková zklamala manžela

Chtěl syna

Pavla Vitázková.

Někdejší hvězda seriálu Cesty domů PAVLA VITÁZKOVÁ (37) co nevidět porodí svého druhého potomka. Že by z požehnaného stavu byla nějak extra nadšená, se ale říct nedá. Vysvětluje to tím, že jí dcera BARBORA (2) dává pěkně zabrat a při představě, že si to bude muset zopakovat, nejásá zrovna radostí.

To její manžel, herec DUŠAN VITÁZEK (35), na radostnou zprávu, že se stane dvojnásobným otcem, reagoval velmi nadšeně. Pouze však do chvíle, než zjistil, jaké pohlaví bude miminko mít. „Doktor nám tvrdí, že to bude holka. Jméno už pro ni máme vybrané. Bude to Rosálie Agnes.

Jako každý otec jsem ale doufal v syna,“ netají se Vitázek a dodává, že je samozřejmě pro oba nejdůležitější, aby děťátko bylo zdravé.

Také vás může zajímat ...

To si rozhodně také myslíme.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...