Pavlína Wolfová: Přišla o rodinnou vilu

Roztahuje se v ní exmanžel

Pavlína Wolfová.

Zřejmě o ten nejcennější majetek přišla novinářka PAVLÍNA WOLFOVÁ (45) a její matka, herečka PAVLÍNA FILIPOVSKÁ (75). Obě totiž přišly o rodinnou vilu po legendárním herci FRANTIŠKU FILIPOVSKÉM (†86). Dům velkorysých rozměrů se zahradou v pražských Strašnicích nyní obývá bývalý muž Wolfové, JAN BUBENÍK (48).

Donedávna sice ještě na výměnku v domě žila Filipovská se svým manželem, dnes již ale žijí jinde. Také Wolfová se s rodinou přestěhovala. „Omlouvám se, ale nebudu o tom mluvit,“ řekla Pavlína, která se očividně se ztrátou rodinného dědictví nevyrovnala. Podle pamětníků se o koupi domu Bubeník zajímal už před mnoha lety a na Filipovskou hodně tlačil. Nakonec ho zaujala i Wolfová.

S ní vyženil i vytouženou vilu.

Svazek ale neskončil šťastně a po pěti letech se rozpadl.

Také vás může zajímat ...
B1
Vila po Františku Filipovském.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...