Pavol Habera a Daniela Peštová si po rozvodu prožili nejdrsnější chvíle v životě!

Pavol přiznal, že své bývalé ženě často slovně nechtěně ublížil.

Populární rocker Pavol Habera (54) a krásná topmodelka Daniela Peštová (46) jsou spolu už hodně dlouho, ale do manželství se nehrnou. Prožili si totiž ve svých životech už jedno rozvodové peklo!

Díky výchově rodičů vyrostla z Daniely hodná dívka, kterou by nikdy nenapadlo nějak vzdorovat. To je vlastnost, která může být v nelítostném světě světového modelingu spíš na obtíž. Daniela ji ale zvládla bez bolestí. Méně štěstí pak měla ve svém prvním manželství, které skončilo šokujícím rozvodem.

Stejnou zkušenost měl ale i její osudový muž a současný partner Pavol Habera.

Také vás může zajímat ...

Kariéra bez potíží

Rodiče Daniely byli běžní pracující lidé – tatínek pracoval ve sklárnách, maminka jako prodavačka. „Nikdy mě neutvrzovali v názoru, že bych byla nějak hezká,“ vzpomínala rodačka z Teplic. „Dokonce jsme se ani nefotili. Nedávno jsem hledala fotky z dětství a zjistila jsem, že žádné nemám.“ Jednoho dne Daniela viděla v televizi, aby se dívky hlásily do konkurzu na modelky.

Řekla si, že by určitě nezvládla někam jít a předvádět se. Zanedlouho jí před vstupem do kina oslovila pověstná objevitelka topmodelek Milada Karasová (65) a právě na zmíněný konkurz jí pozvala. Daniela se nechala přemluvit a protože štěstí stálo při ní, její kariéra se rozjela ve velkém stylu. Ocitla se na půl roku v Paříži, v době, kdy svět modelkám přál.

Dostala se do Spojených států, kde jí tamní řád vyhovoval lépe. Výchově svých rodičů vděčí za to, že se v tvrdém světě modelingu neztratila.

„Měla jsem v sobě zakódované hranice, které určovaly, co je dobré a co špatné,“ ocenila zpětně.

Zrada ji bolela i fyzicky!

Ani smysl pro odpovědnost a slušné vychování ale nedokážou zabránit omylům v lásce. Daniela se v roce 1994 dala dohromady s bývalým ředitelem řetězce Fashion Café Tommasem Butim (49). Brali se v New Yorku, měli spolu syna, ale z manžela se vyklubal problémový muž. Utrácel její peníze a přitom udržoval poměr s jinými ženami. Pro citlivou blondýnku to byla krutá zrada.

Rozvod ji zasáhl a změnil. „Byla to nejbolestivější zkušenost, jakou jsem do té doby zažila,“ konstatovala. Cítila až fyzickou bolest. Přestala věřit ve šťastná dlouhodobá partnerství, ale pak si uvědomila, že jsou i lidé, kterým to vyjde, například její rodiče. Přestala být naivní a zásluhou této drsné zkušenosti se z ní stala silnější osobnost.

Naštěstí počátkem tisíciletí poznala Pavola Haberu. Také on už si prošel rozvodovým peklem, které ho poznamenalo. Byl ženatý, měl dceru, ale s tou skoro vůbec nebyl kvůli své velké pracovní vytíženosti. Sám sebe označuje jako konzervativního a rodinně založeného člověka. O to hůře nesl, když se jeho manželství rozpadlo po patnácti letech.

„Tolik let spolu, měli jsme dceru – nebylo to lehké,“ líčil své pocity. „Tehdy jsem na tom byl vážně zle. Věděli jsme oba, že často máme tichou domácnost, tak jsme si podali žádost o rozvod.“ S odstupem času přiznal svůj díl viny: „Mluvím vždy na rovinu, ale někdy to ani tak nemyslím. Nemusel jsem své ženě říct některé věci, ale prostě se to už nedá napravit,“ litoval.

Exmanželka pak vzala tehdy šestnáctiletou dceru a obě odjely do USA.

Děti jsou důležitější než jejich kariéra.
Děti jsou důležitější než jejich kariéra.

Proběhla tajná svatba?

Zdá se, že Pavol s Danielou si byli souzeni. Nešlo o bouřlivou vášeň na první pohled, ale oba si byli navzájem ihned sympatičtí. Daniela si váží toho, že partner jedná vždy přímo. „Paľo je člověk, který nemlží, nikdy nechodí takzvaně kolem horké kaše. Zkrátka za každé okolnosti vím, na čem s ním jsem. A to je super,“ pochvalovala si.

Jsou spolu více než patnáct let, mají dvě děti a vychovávali i syna modelky z prvního manželství. „Snažíme se žít klidně, soustředíme se na to, co je důležité, a žijeme tak, abychom byli všichni spokojeni,“ uvedla spokojená Daniela. Před časem proběhla bulvárními médii zpráva o jejich utajované svatbě.

Ta se nepotvrdila; co je ale nadále jisté, je to, že k sobě patří a patřit budou.

Oba si už jedno manželství prožili.
Oba si už jedno manželství prožili.

Ví, že děti před současností neochrání

Daniela ví, že v dnešním světě sociálních sítí by se modelkou už nestala. Vadilo by jí, že tam každá dívka prezentuje své osobní věci a představa, že se dělí o svůj život s ostatními, je pro ni nepředstavitelná. Snažila se ochránit i své děti, ale pochopila, že to je marný boj. Nemůže zastavit jejich vývoj a vyřadit je ze společnosti, takže dcera si už ve dvou letech uměla zapnout DVD i tablet.

Daniele je ale líto, když vídá rodiny, kde děti u oběda sledují mobily, rodiče také a všichni jako by žili v jiné dimenzi.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...