Pavol Habera: Velká krize středního věku?

Hvězdný pár sice pořád platí za jedny z největších módních ikon současnosti, ale ani zpěvák Pavol Habera (56) a modelka Daniela Peštová (47) nezastaví čas. A právě Habera si začal uvědomovat fakt, že už je dědečkem, a začal z toho být naměkko.

„Happy Birthday, Zuzi! Utíká to, ještě před chvílí jsem se na tebe díval tak, jako teď na tvoji dceru Lolu,“ napsal své dceři Zuzaně (33) z prvního manželství k fotografii, kde se chlubí roztomilou vnučkou.

Také vás může zajímat ...

Ve zpěvákovi se tak začaly mísit emoce a v podstatě asi neví, kým teď je. S Peštovou má totiž děti Henryho (9) a dceru Ellu (15), takže jako rodič má před sebou ještě nejtěžší úlohu, a to výchovu puberťáků.

Na druhou stranu už musí také sehrát roli moudrého dědečka. Toto břemeno se samozřejmě přeneslo také na modelku, která sice ještě nemá vlastní vnoučata, ale musí také fungovat jako nevlastní babička. Otázkou je, jestli takový tlak Habera ve svém věku unese a náhodou ho nechytne druhá míza, kdy by si chtěl od všech rodinných povinností odpočinout?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...